istanbul turist rehberi
  Anasayfa     Kurumsal     Hizmetlerimiz     Hizmet Danışma Hattı     İletişim  
  Burdasınız:  Anasayfa Kurumsal
Kurumsal
Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta
istanbul turist rehberi

Anılarda iz bırakan, hafızalardan silinmeyen yurt içi ve yurt dışı gezilerinizde doğru ve yenilikçi bilgi birikimi ile kendisini sürekli geliştiren uzman ekibimizle 1992 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Seyahat ve tur programlarınızın en eğlenceli, en donanımlı, en güvenli geçmesini sağlamayı ilke edinmiş olan Paros; İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Japonca, İtalyanca, İspanyolca ve Arapça dillerini son derece iyi konuşan, Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı ve TUREB’e (Turist Rehberleri Birliği) üye rehberleri ile sizlerin ve misafirlerinizin memnuniyeti için hep yanınızda…
 
Vizyonumuz PDF Yazdır e-Posta

Deneyimimiz ve bilgi birikimimiz yıllara dayansa da biz her gün kendimizi yenileriz.
Ülkemizdeki tarihi ve turistik her mekânda binlerce kez bulunsak da her gezide tekrar tekrar keşfeder, ilk kez keşfeden her konuk ile aynı heyecanı yaşarız.
 
İlkelerimiz PDF Yazdır e-Posta
 turizm rehberi

Tüm gezilerimizde en güvenli ortamı ve ulaşımı sağlamak, en doğru ve yenilikçi bilgiyi aktarmak, yaşanabilecek her türlü olumsuz durumu en hızlı şekilde çözmek, en keyifli ve unutulmaz anları sizlere sunabilmek, kısacası tatilinizi mükemmel kılmak tek hedefimizdir.
 
Mesajımız PDF Yazdır e-Posta
turizm rehberi

Bildiğiniz tüm rehberlik hizmetlerini unutun.
Rehberlik hizmeti mekân ve tarih anlatımı ile sınırlı değildir. Bir rehber, sorumlu olduğu bölgenin yaşam kültürünü, geleneklerini, sosyolojik yapısını, politikasını gözler önüne serebilmelidir.
 Copyright © 2009 Turist-Rehberi.com design by Medyamim
Top